Сьогодні, 29 серпня, відбулось відкриття знакового музею для Львова — Музею Митрополита Андрея.
Музей облаштували в колишніх келіях костелу св. Казимира (вул. Кривоноса, 1), у яких проведено ремонтно-реставраційні роботи на замовлення управління охорони історичного середовища ЛМР.
Так, відкриття відбулось із дотриманням вимог карантину. До нього долучились представники духовенства та влади. Надалі музей презентуватимуть для різних середовищ.
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2020/08/118523117_604229773814322_5591225477913405868_n.jpg)
Фото ЛМР
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2020/08/118520632_593425624685382_6749215553800427138_n.jpg)
Фото ЛМР
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2020/08/ZOOL8311-scaled-1.jpg)
фото 4studio
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2020/08/ZOOL8310-scaled-1.jpg)
фото 4studio
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2020/08/ZOOL8305-scaled-1.jpg)
фото 4studio
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2020/08/ZOOL8303-scaled-1.jpg)
фото 4studio
В експозиції багато особистих ужиткових речей Митрополита. Ці речі зберігали монахи, священики, які були секретарями Митрополита з часу, коли він представився у вічність, а це понад 70 років. Кожна річ є найціннішою. Найцінніша мітра, жезл, рушник, плащ Митрополита.
На початках вхід у музей буде безкоштовним.