У Львові відкрили McDonald’s нового формату

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У фастфуді встановили термінали самообслуговування, які дозволяють не контактувати з касирами, повідомляє ZAXID.NET

У львівському McDonald’s на просп. Чорновола встановили термінали самообслуговування, які дозволяють зробити і оплатити замовлення, не контактуючи з касирами. Як повідомила 7 вересня прес-служба компанії, у відкритому після двомісячної реконструкції фастфуді запроваджують обслуговування столиків офіціантами та можливість самому обирати інгредієнти для бургерів.

McDonald’s на просп. Чорновола став першим у Львові, в якому запровадили новий формат роботи. Тут встановили термінали, в яких можна детально оглянути меню, зробити замовлення і одразу самостійно оплатити його, не підходячи до каси. У фастфуді й далі діятиме каса, однак тепер її розділили на дві зони, виділивши окреме місце для отримання замовлень.

Невдовзі у цьому McDonald’s запровадять обслуговування за столиками (працівники фастфуду самі приноситимуть замовлення, зокрема і ті, що були зроблені через термінали), а також дозволять клієнтам обирати інгредієнти до бургерів. Це шостий McDonald’s в Україні, в якому запровадили новий формат роботи.