У Львові відкрилася нова сучасна школа-ліцей

Pinterest LinkedIn Tumblr +

В збудованій цьогоріч школі розпочалося навчання учнів з 1 по 9 клас. Повноцінний навчальний центр з великою пришкільною територією, сучасні класи для навчання, спортзал, їдальня, актовий зал, сцена та зал, три спортивних поля, відеоспостереження навчального комплексу, молодий сад і альтанки для занять на відкритому повітрі. Про це повідомляє Форпост.

Все це нова школа-ліцей «ЕКОЛЕНД», що відкрилася у Львові на 1-е вересня і в якому вже почали своє навчання 170 учнів з 1 по 9 клас. Фактично це стало другою новою школою, що була збудована в останні роки у Львові.

Перша з них успішно працює вже 5 років в Шевченківському районі міста. Прикметно, що обидві школи збудовані львівською будівельною компанією ЕКО-ДІМ, відому своїми високотехнологічними сучасними новобудовами і соціальними проектами.

Відкриття нової школи на Сихові стало можливим завдяки інвестиційному конкурсу, що його провела міська рада в 2014 році. На базі нововідкритої школи вже протягом року працює дитячий садок, а відтепер весь цикл середньої освіти, що об’єднав садок, підготовку до школи і школу-ліцей.

«Основний підхід – це новий формат: будівництва соціальної інфраструктури в місті, самого приміщення і новий формат сучасної якісної освіти. Тому для нас особлива гордість відкриття цієї школи, яка стала продовженням стратегії розвитку нашого міста», – розповідають представники компанії.

Адреса школи: м. Львів, вул. Скрипника, 11.

Варто зазначити, що цьогоріч в Україні відкрилася 21 нова школа, з них п’ять на Львівщині і одна безпосередньо у Львові.

Також 2017 рік став рекордним за останні 5 років – цьогоріч першачками у місті стали 8523 дитини (на 300 більше, аніж минуло річ).

Share.