Вівторок, 21 Травня

У Львові відбудеться благодійна виставка-аукціон «Руки милосердя»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Благодійна виставка – продаж спрямована на підтримку Громадської організації “Львівське товариство захисту тварин” та Притулку Милосердя. На виставці будуть представлені ранні роботи Аделії Мирончук , котра жертвує свої картини на благодійність. Допомагати бездомним тваринам – це її дитяча мрія, до котрої ми всі зможемо долучитися! Картини вражають дитячою щирістю та безпосередністю, барвами, фантазією та теплотою.

Ми запрошуємо всіх поціновувачів прекрасного та небайдужих львів’ян долучитися до події та взяти участь в аукціоні, тим самим допомогти братам нашим меншим і придбати собі на згадку чудову дитячу картину.

Що це за подія?

Це благодійна виставка-продаж моїх дитячих робіт для допомоги притулку для тварин “Милосердя”. Ще з самого дитинства я дуже любила тваринок,та їх часто малювала,і просила батьків дозволити завести хоч якогось улюбленця . І мені дозволили – ми взяли з вулиці маленького кволого котика. Як це було чудово спостерігати як він перетворюється в розкішну вдячну та віддану кицю!)Тоді я зрозуміла, що завжди, чим зможу, але буду допомагати беззахисним тваринкам! Також я хотіла допомагати тваринам,та побудувати притулок ,але коли я виросла,я зрозуміла що на таку Велику справу потрібно буде дуже -дуже багато коштів,та я подумала що не можу просто сидіти та чекати, потрібно починати з найменших кроків. Тоді в мене виникла ідея – організувати виставку моїх дитячих робіт на благодійній основі, для тварин.

Чому ми маємо допомагати тваринам?

Тому,що вони завжди поруч з нами, у радості, та у найскрутніші моменти нашого життя. Вони допомагають одужати хворим, супроводжують сліпих і навіть підтримують наших солдат на війні! Вони ніколи не зрадять свого хазяїна і будуть вірними вам довіку! Вони допомагають людям багатьох професій,та й у повсякденному житті завжди підтримають нас. Та на превеликий жаль в нашій країні чим далі тим більше стає тварин, котрі через людську байдужість і безвідповідальність опинилися на вулиці. Вони не в стані подбати про себе , АЛЕ МИ МОЖЕМО ПОДБАТИ ПРО НИХ! Саме тому закликаю вас долучитися, підтримати мій задум і тим самим допомогти цим милим, але беззахисним створінням.

Притулок Милосердя

Філія Львівське обласне управління АТ “Ощадбанк” МФО 325796 Код ЕДРПОУ оганізації 13807804 Рахунок 26000300205345 Громадська організація “Львівське товариство захисту тварин”

Приватбанк

5168 7573 1888 4717
Сай Марина Віталіївна

093-4531035
Брюховичі, вул. Незалежності України,58

www.miloserdia.com

Інформація щодо події:
22-23 вересня о 16.00 аукціон.24-30 вересня виставка-продаж.
м. Львів, вул., Руська 10.

Організатори події — Мирончук Адель та Жіноче Християнське Марійське товариство “Милосердя”.