Вівторок, 31 Січня

У Львові відбудеться мирна акція проти роботи «Ашану» в росії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

29 березня о 13.00 біля Ашану на проспекті Чорновола, 16 пройде мирна акція проти бізнесу на крові. Протест відбудеться через заяву гендиректора Auchan Іва Клода, який 26 березня повідомив, що торгова мережа продовжить роботу в росії. Так Клод відповів на заклик президента України Володимира Зеленського до французьких компаній піти з російського ринку.

До акції закликав Економічний бойкотний рух на своїй фейсбук-сторінці, пише Твоє Місто.

«Ми закликаємо львів’ян, українців та цілий світ бойкотувати Ашан, якщо компанія не йде з рашистського ринку. Десятки і сотні компаній вже зробили свій вибір і пішли з росії. Ашан вибирає вбивати наших дітей. … Компанія сплачує податки в російську казну, з якої держава фінансує закупівлю озброєння та утримує армію. Залишаючись на російському ринку, Ашан фінансує війну проти України», – йдеться у дописі.

Економічний бойкотний рух нагадав, що компанія Ашан також працевлаштувала в росії 30 тисяч людей. Ще сотні тисяч є її клієнтами.

Усіх, хто бажає долучитись до акції, запрошують о 12.30 (мирна акція починається о 13.00) на проспект Чорновола, 16і, у Львові. Організатори закликають брати з собою плакати та написати на них все, що слід сказати бізнесу на крові. Для тих, кому далеко до Чорновола, нагадують про Ашани на В. Великого та на Стрийській, 30 (ТРЦ King Cross Leopolis).