Четвер, 13 Червня

У Львові у співпраці з підприємцями облаштували новий сучасний дитячий майданчик

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Новий сучасний дитячий майданчик облаштували на вул. Граб’янки, 9. Як наголосили у Франківській районній адміністрації, до облаштування долучилися ОСББ «Граб’янки 9», ЛКП «Львівсвітло», ЛКП «Магістральне», ТзОВ «Трансбудторг», районна адміністрація, а оплатив усі елементи мешканець району Захар Матула. Тепер на новій локації щовечора дитячий аншлаг.

«На сьогодні дитячий майданчик на вул. Граб’янки, 9 – один з найкращих у нашому районі. Його повністю оновили. Тут постелили нове штучне покриття, змонтували нові елементи для забав діток – різноманітні лазанки та качелі. Довкола майданчика постелили бруківку і встановили нові вуличні меблі – лавки і смітники.

Особлива подяка активному мешканцю району панові Захару Матулі, який оплатив фактично всі елементи і роботи, голові ОСББ «Граб’янки 9» Володимиру Терлаку, ЛКП «Львівсвітло», ЛКП «Магістральне», ТзОВ «Трансбудторг». Так, завдяки спільним зусиллям, маємо гарну локацію для дітей. Щовечора тут аншлаг», – розповіла Оксана Пригода, голова Франківської районної адміністрації.