Понеділок, 15 Квітня

У Львові у 80-ту бригаду записали вже на “цілу дивізію”, – доброволець-десантник

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Та ж сама ситуація з бригадою Короля Данила. Про це повідомив учора у соціальній мережі Андрій Соколов зі Львова, який очолює Конфедерацію вільних профспілок Львівщини, пише Dailylviv.com.

“Є дві новини, традиційно одна погана, інша добра. Погана та, що сьогодні я так і не став десантником, тобто не повторив себе тридцятилітної давності.

А добра та, що у вісімдесяту бригаду записалося й записали вже на цілу дивізію. Відповідно великій групі, і я туди втрапив, відмовили у прийнятті.

Правда не остаточно – і я кожен день маю мельдуватися, чи звільняться посади, чи ні.

Я пишаюся нашими чоловіками та жінками, які один поперед одного йдуть захищати Україну.

ПіСі. Якщо мене пару днів промурижуть, то буду вимагати зарахувати в іншу військову частину.

Правда, є бюрократична проблема, мене та інших вже вписали у реєстр і у документах, що ми зараховані у 80-ку, а отже треба відраховувати і переоформляти. Навіть під час війни бюрократія рулить.

Зі мною увесь день чекала таку ж відправку у вісімдесятку жіночка, яка працює у обласному департаменті освіти, коли нам повідомили, що на сьогодні вже місць нема , то на таксі поїхала прямо у бригаду, правда, дива не вийшло, завернули”.

А 24 лютого Андрій Соколов описував чергу добровольців: “Стою у черзі в призовному. Маса народу, багатьох відправляють чекати дзвінка й виклику. Це радує. Більшість добровольці. Достоявся у вісімдесятку”.