Четвер, 30 Березня

У Львові тривають зйомки історичного фільму «Король Данило»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 9 жовтня, у Львові тривають зйомки історичного фільму «Король Данило» режисера Тараса Химича. Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Як розповіла виконавчий продюсер стрічки Олеся Галканова-Лань, у місті знімають епізод про штурм Києва ордою. Воєвода Києва обороняє ворота, однак орда проривається та палить місто. До зйомки залучили 30 осіб.

Зазначимо, головні локації фільму «Король Данило» – Львів, Київ, Галич, Чернігів та інші міста України. У місті Лева, зокрема залучають до зйомок оборонні мури, Покровську церкву та інші об’єкти.

Нагадаємо, ідея стрічки – показати короля Данила як людину, вказати його роль в історії та загалом розповісти про образ героя. Виконавцем головної ролі є актор Олександр Алєксєєв. Загалом головних дійових осіб фільму є 37.

Стрічка стане першим історичним бойовиком українського виробництва та, за задумом творців, кінороботою, що приверне погляд глядача до легендарної історії.

«Він не такий, як ви думаєте. Забудьте усе, що ви чули до цього. Відкинувши усі стереотипи звільніть розум, щоб історія життя короля стала оповіддю про людину, її характер, її рішення, її вчинки, її відповідальність та непередбачуваність. Він – інший, завдяки чому перевертає світ з ніг на голову. Ніякого сивочолого діда…» – так описують головного героя – Данила Галицького, творці фільму.

Стрічку обіцяють показати на великих екранах вже весною наступного року.