Субота, 20 Квітня

У Львові тривають капітальні та поточні ремонти доріг та тротуарів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У всіх районах Львова тривають капітальні та поточні ремонти доріг та тротуарів, облаштовують внутрішні дворики та громадські простори.

«Ми завершили ремонт дороги та тротуару на вул. Шевченка, 340; дорожнього покриття вул. Погідної; тротуару на вул. Окуневського та Величковського, 10. Зараз облаштовуємо бордюри та готуємо до асфальтування дорогу на вул. Плуговій. Найближчим часом плануємо розпочати ремонті роботи на вул. Вербовій, 20 – Липинського. Також зараз тривають процеси закупівлі щодо капітального ремонту вул. Лучкая, вул. Світлої, вул. Мельника, вул. Розлогої, вул. Творчої.

Також у нас є один перехідний об’єкт з 2016 року, де продовжуємо облаштовувати громадський простір від вул. Грінченка до Галицького перехрестя», – зазначив заступник голови Шевченківської районної адміністрації Святослав Костяка.

«Ми провели капітальний ремонт вул. Миргородської, вул. Соколиної, вул. Шафарика, облаштували простір на вул. Тершаківців. З понеділка плануємо розпочати ремонтні роботи на вул. Тракт Глинянський, 147а та вул. Шафарика, 4-6-8», – зазначив голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський.

«Зараз триває поточний ремонт вул. Максимовича, вул. Драгана, вул. Кавалерідзе. Найближчим часом плануємо розпочати ремонтні роботи на вул. Зубрівській, вул. Стрийській, 47-55, вул. Пирогівці.

Також зараз тривають капітальні ремонти тротуарів на просп. Червоної Калини, 65-67, вул. Сихівській, вул. Кос-Анатольського, 14, вул. Морозній, 27, вул. Коломийській, 16а та на вул. Угорській. Найближчим часом плануємо розпочати ремонт тротуарів на вул. Зубрівській, 36, вул. Чукаріна, 7, вул. Коломийській, 16. Зараз готуємо проектно-кошторисну документацію для робіт на бульварі вул. Морозної – вул. Зубрівської», – зазначив начальник відділу комунального господарства Сихівської районної адміністрації Віктор Західний.

«Зараз триває капітальний ремонт вул. Митрополита, де кладемо асфальт і ремонтуємо хідники. З наступного тижня плануємо поточний ремонт вул. Костюшка. Також зараз у нас тривають роботи з облаштування громадських просторів на площі Маланюка, біля пам’ятника Бандері та на вул. Свенціцького», – зазначив в.о. голови Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля.

«Ми проводимо ремонтні роботи внутрішньоквартальних доріг та хідників на вул. Симоненка, 10-12-16, вул. Симоненка, 18-20-22, вул. Науковій, 9-13-15, вул. Науковій, 19-21-23, вул. Науковій, 54-56, вул. Науковій, 74, вул. Науковій, 104-108, вул. Бойчука, 8, вул. Пулюя, 9-11-13-15-17, вул. Стрийській, 60-74, вул. Стрийській, 106, вул. Рубчака, 2. Також зараз тривають ремонтні роботи дорожнього покриття від вул. Любінської до вул. Городоцької та замощення дороги на вул. Сокільницькій бруківкою, яка куплена за кошти мешканців», – зазначив голова Франківської районної адміністрації Тарас Гнида.

«Ми завершили поточні ремонт вул. Виговського та вул. Рудненської. Зараз тривають ремонтні роботи на вул. Патона, вул. Ряшівській, вул. Баштанній. Щодо капітальних ремонтів, то зараз триває ремонт дороги й тротуару на вул. Сірка та прибудинкової території на вул. Виговського, 31-33. Також найближчим часом будемо облаштовувати громадський простір на Бортнянського, 44, але наразі вносимо зміни до проекту», – зазначив начальник відділу комунального господарства Залізничної районної адміністрації Юрій Равлик.

Джерело