У Львові триває масштабна реконструкція вулиці Богдана Хмельницького

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові проводять реконструкції вулиці Богдана Хмельницького від вул. Липинського до вул. Промислової (Опришківська). Ділянку від вул. Опришківської до вул. Механічної вже зроблено і відкрито для проїзду у жовтні.

Зараз тривають ремонтні роботи на ділянці від вул. Механічної до вул. Липинського. Зокрема, на ділянці від Механічної до Височаної викладають щебенево-піщану суміш — один із нижніх шарів дорожнього одягу.

Фото: Олег Шмід

Над проєктом працював Інститут просторового розвитку та партнери по інженерних мережах з «Дорпроектстандарту».

Фото: Олег Шмід

На вулиці з’являться велосмуги та нове озеленення, а на ключових перехрестях, де авто найчастіше стоять у заторі, реорганізують рух.

Проїжджу частину вулиці залишать асфальтованою. Вона матиме дві смуги руху по 3,5 м кожна. Третя епізодична смуга з’являтиметься перед перехрестями. Саму вісь вулиці змістять таким чином, аби тротуари з обох боків були приблизно однаковими. На широких тротуарах облаштують невеликі громадські простори з лавками, велостійками та парковим освітленням. Уздовж вулиці у міждеревному просторі облаштують кишені для паркування, які замостять бруківкою.

Вигляд вулиці на вже відремонтованій раніше ділянці. Фото: Олег Шмід

Нагадаємо, вулицю Б. Хмельницького закрили на ремонт у травні цього року. Завершити усі ремонтні роботи мають до кінця 2021 року. Підрядником є ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», який виконує роботи за 175,4 млн грн.

Share.