Четвер, 30 Березня

У Львові судять лікаря, який нібито намагався втекти з України в машині СБУ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Галицький районний суд міста Львова почав слухати справу львівського інфекціоніста Ігоря Берника, якого обвинувачують у спробі виїхати з України до Польщі під час воєнного стану, запропонувавши 15 тис. доларів неправомірної вигоди двом співробітникам СБУ.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

Наразі триває етап дослідження письмових доказів. Свідків допитуватимуть потім. Суд поки лише долучив документи. У наступному засіданні їх досліджуватимуть і сторони зможуть висловитися.

23 серпня Бернику також продовжили дію покладених судом обов’язків, в тому числі, заборону відлучатись зі Львова та спілкуватися зі свідками. Лікарю інкримінують ч. 3 ст. 369 ККУ, яка передбачає покарання у виді позбавлення волі до 8 років з конфіскацією майна або без.

Його затримали 23 березня 2022 року, при спробі дачі 15 тис. доларів (438,8 тис. грн) хабара двом співробітникам СБУ, один з яких є його знайомим.

25 березня суд відправив лікаря під варту, але з можливістю внесення півмільйона гривень застави, яку через декілька днів він сплатив.

За матеріалами справи, на початку березня лікар довідався, що працівник СБУ зі своїм начальником планує їхати до Польщі у відрядження. Тоді він нібито запропонував гроші, аби таємно перетнути кордон у цьому ж службовому авто. Дружина Берника з дітьми вже перебувала на території Польщі, а сам він планував влаштуватися там на роботу в одному з медзакладів.

Судовий розгляд відновиться у жовтні.