Понеділок, 26 Лютого

У Львові створили унікальну колекцію хустин за ескізами дітей з інвалідністю

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Засновниця Міжнародного саміту мерів, керівниця програми місцевого економічного розвитку WNISEF Ірина Озимок разом з ательє Lady Di atelier та центру арт-терапії «Сонячна Майстерня» створили капсульну колекцію чоловічих та жіночих хустин під гаслом «Руйнувати бар’єри легко. Разом!».

Про це повідомила ініціаторка проекту Ірина Озимок, пише Хмарочос.

Фото Сонячної майстерні

Фото Сонячної майстерні

Фото Сонячної майстерні

Принт кожної хустини – це картини, намальовані дітьми в рамках занять арт-терапії у «Сонячній майстерні», яку відкрили Lady Di Atelier.

фото: Lady Di atelier

фото: Lady Di atelier

фото: Lady Di atelier

Мета проекту – продати 1000 хустин та через мистецтво та моду привернути увагу до теми інклюзії, а також допомогти облаштувати «Сонячну майстерню» у Львові. Всі кошти від проданих хустин підуть на облаштування центру «Сонячна майстерня» для дітей з синдромом Дауна та аутизмом.

«Я була дівчиною на милицях. Такі операції роблять вже конвеєром, але вчитися заново ходити і пристосовуватися до міста було ще тим викликом. Люди дивились на мене з жалем, цікавлячись, чи це вроджене чи набуте, я не могла наздогнати автобус, піднятися довгими сходами, а в поліклініці за оформлення лікарняного в мене вимагали благодійний внесок як «підставу надання послуг». Біль минув не повністю, залишився ледь помітний рубець, марафони бігати я не зможу, але жити буду. Тепер я пам’ятатиму, що збій може статися будь коли, а здоров’я сьогодні – не гарантія, що так буде завжди. Тільки от не згодна жити в соціумі, який лише для «здорових людей». Зручність і комфорт у місті цінність для всіх, але, здається, містобудівельники ліпили сходи, де могли, а ДБН – це слова лише на папері», – написала засновниця WNISEF.

Фото Iryna Ozymok