Неділя, 23 Червня

У Львові створили перший урбан-сад на території школи

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На території львівської школи №69 створили урбан-сад «Зелене подвір’я». Ним займатимуться самі школярі, вони вже посадили 13 грядок. Сад використовуватимуть для уроків природознавства та проведення пленерів з образотворчого мистецтва. Сьогодні, 16 листопада, відбудеться його презентація. Про це повідомляє Zaxid.net.

«Зелене подвір’я» слугуватиме також місцем відпочинку під час уроків і після занять. В садку проводитимуть «польові» уроки: на природознавстві діти будуть досліджувати та вирощувати рослини, на трудовому навчанні – майструвати дерев’яні ящики для грядок та годівнички для птахів, на образотворчому мистецтві – організовуватимуть пленери.

«Через створення простору своїми руками діти навчаться розуміти, що вони можуть зробити важливий внесок у розвиток простору навколо себе і нести відповідальність за нього. На місці «сірого» шкільного двору може бути функціонально використаний сад. Проект сприятиме розвитку освіти та покращенню екологічної ситуації, зокрема збільшенню кількості та якості зелених зон у Львові», ‒ йдеться у повідомленні прес-служби ЛМР.

Влітку в урбан-саду відбуватимуться ярмарки, виставки, фестивалі та навчання.

Проект реалізовує ГО «За ЕКОрозвиток» та ЛСШ № 69 за фінансової підтримки Британської Ради (British Council), програми «Активні громадяни» (Active Citizens) та ГО «Інститут Суспільних Ініціатив». Презентація шкільного урбан-саду «Зелене подвір’я» відбудеться у четвер, 16 листопада, о 13:00 на території львівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 69 (вул. Запорізька, 20).

В подальшому школа планує облаштувати біля урбан-саду зонований громадський простір з літньою сценою, спортивною та відпочинковою зонами, класом під відкритим небом.

Фото Ростислава Васюти, Світлани Купич та Діани Попфалуші звідси.