У Львові створять новий автобусний маршрут, який сполучатиме Кривчиці

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові створять новий автобусний маршрут №39А. Він почне курсувати містом з 7 серпня. Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 1 серпня, під час засідання виконавчого комітету ЛМР, пише Твоє Місто.

Як зазначив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, маршрут сполучатиме площу Галицьку та вулицю Богданівську.

Раніше він також пояснював, що створення нового маршруту №39А, який підсилить роботу існуючого маршруту №39 і покращить транспортне сполучення з мікрорайону Кривчиці.

Маршрут №39А курсуватиме так:

вул. Богданівська – вул. Дорога Кривчицька – вул. П. Ніщинського – вул. Долішня – вул. Личаківська – вул. В. Винниченка – пл. Соборна – вул. І. Франка – вул. Князя Романа – пл. Галицька – пл. Соборна – вул. В. Винниченка – вул. Личаківська – вул. Долішня – вул. П. Ніщинського – вул. Дорога Кривчицька –  вул. Богданівська.

Нагадаємо, з 1 серпня у Львові курсує новий міський маршрут №84, а також оновлений №17, які будуть забезпечувати сполучення з лікарнею святого Пантелеймона, що на вул. Миколайчука, та лікарнею святого Миколая, що на вул. П.Орлика.

У Львові з 5 червня триває тестування безготівкової оплати проїзду на автобусних маршрутах №1А, 3А та 10, які обслуговує комунальне АТП-1. На лініях працюють великі низькопідлогові автобуси. З минулого тижня безготівкова оплата стала доступна на ще двох маршрутах – № 5А та № 62. На цих лініях курсують автобуси малої вмістимості, а один з маршрутів обслуговує приватний перевізник.