Вівторок, 5 Грудня

У Львові стартував набір на курси водіння для людей з інвалідністю

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Від сьогодні, 6 березня, у Львівському університеті внутрішніх справ стартував набір на курси з підготовки водіїв категорії “В”. Керувати легковим авто навчатимуть людей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату. Про це повідомили у пресслужбі університету, передає Суспільне.

Курси включатимуть теорію та практику і загалом триватимуть 11 тижнів. Навчання будуть проводити викладачі на базі відділення з автомобільної підготовки Львівського університету внутрішніх справ. Для зручності людей з інвалідністю при вході є пандуси. Також облаштували окремий санвузол, спеціальну аудиторію та навчальні автомобілі.

Щоб долучитися до набору, треба пройти медико-соціальну експертну комісію та медогляд та отримати довідку про групу та причину інвалідності, а також щодо придатності до керування авто. Після цього зібрати пакет документів: заяву, копію паспорта, ідентифікаційного коду, медичну довідку, яка підтверджує допуск до керування авто, та фотокартку.

Курси проходитимуть за адресою Максима Кривоноса, 1. Усі охочі можуть уточнити деталі, зателефонувавши за номерами (067) 924-04-24, (067) 407-42-88, (067) 670-25-80.