Вівторок, 28 Червня

У Львові стартував 21 день безкоштовних занять з йоги

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

З 1-го червня у Львові стартує Lviv Yoga Challenge – 21 день безкоштовних занять з йоги, які щоранку будуть проходити у парку Івана Франка. Про це повідомляє Tvoemisto.tv.

До Міжнародного дня йоги команда фестивалю Lviv Yoga Day  та тренери студії йоги Mantra House вирішили об’єднати львів’ян, щоб бадьоро почати літо і тотально оздоровитися. Замість ранкової кави пропонують взяти килимки та о 8:00 прийти на верхню галявину, що біля готелю Дністер, та разом навчитися виконувати вправи з хатха-йоги, робити дихальні практики та медитувати.

Мета цього проекту – зібрати однодумців під керівництвом досвідчених тренерів з йоги, щоб  закріпити звичку жити здоровим життям, насичити організм киснем та в прямому сенсі відкрити друге дихання.

“Yoga Challenge (Йога Челендж) – це проект, де можна відчути ефект від слова постійність! Щодня, протягом трьох тижнів, кожен охочий матиме можливість прийти позайматися. Відчутний ефект є тільки тоді, коли ви щоранку практикуєте, і це гарантовано принесе приємні зміни у ваше життя. Постійність це не важко: ми постійно їмо, п’ємо воду. Зовсім не важко робити корисні і приємні дії – це природно”, – коментують організатори.

Перший день літа може стати ефективною сходинкою до відчутних власних змін та у роботі над собою, бо ми часто ставимо для себе умовні орієнтири, після яких починаємо нове життя, кидаємо палити, сідаємо на дієту чи щось інше. І для цього потрібна лише одна година  на день.

Довідка. Lviv Yoga Day  відбудеться 17 та 18 червня одразу на двох майданчиках: парку Івана Франка та на площі Ринок.

Більше інформації про Yoga Challenge : https://goo.gl/DSvjHI
Реєструйтесь тут: https://goo.gl/pr9nGJ

Share.