Субота, 25 Вересня

У Львові старі басейни «Динамо» перетворять у сучасний спортивно-відпочинковий комплекс

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові реконструюють старі басейни «Динамо», що на вулиці Стуса, 4, які роками перебували у несправному технічному стані. Відповідне рішення погодив виконком міської ради Львова 16 лютого, повідомляє Львівський портал.

Виконавчий комітет погодив видачу містобудівних умов та обмежень для проектування ГО “Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства “Динамо“ України“ комплексу басейну “Динамо“ на вулиці В. Стуса, 4.

Так, «Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» реконструює чаші басейнів, трибуни та приміщення для обслуговування спортсменів та відвідувачів.

На території спортивного комплексу пропонується облаштувати 38 паркомісць. Проте виконком погодив рішення із зауваженнями щодо збільшення машиномісць на території СК «Динамо».

Як відомо, на території «Динамо» на вулиці Стуса є непрацюючі 50-метровий плавальний басейн і два басейни для стрибків і водного поло . Також там є «жаб’ятник» для дітей.

Орієнтовна вартість реконструкції басейнів «Динамо» складає 50 мільйонів гривень.

Попередньо реконструкцією передбачено встановлення системи підігріву води, встановлення системи, що автоматично фіксуватиме результати спортсменів у великому басейні.

Два інших басейни сформують розважально-відпочинкову зону з лежаками та гірками для дітей.

Раніше на території «Динамо» також планувалось створити оздоровчо-реабілітаційний центр, де мала би бути гідромасажна ванна, басейн для оздоровлення.

Додамо, що ще один комплекс басейнів “Динамо” розташований у Львові на вулиці Вітовського, 53.

Share.