Понеділок, 15 Квітня

У Львові сталася пожежа в приміщенні, де зберігалися машинки-атракціони

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові сьогодні вранці, 9 травня, трапилася пожежа на проспекті Свободи, 41. Зокрема, йдеться про приміщення, де зберігалися машинки з дитячих атракціонів, які працювали біля Оперного театру. Спершу про це повідомив депутат ЛМР Володимир Лучишин, пише Твоє Місто.

«Машинки, які стільки років кошмарили львів’ян і гостей міста, з якими не могли собі дати ради ані поліція, ані муніципалітет, стали причиною нинішньої пожежі на проспекті Свободи, 41», – написав він у себе на Фейсбуку.

Інформацію про пожежу у коментарі Tvoemisto.tv підтвердив речник Головного управління ДСНС України у Львівській області Віталій Туровцев. За його словами, пожежа була ще вранці, її ліквідували.

«Так, це в приміщенні, де зберігалися машинки. На площі 10 квадратних метрів знищили, у тому числі машинки-атракціони. Пожежу ліквідували, наступного поширення не було», – додав він.

Нагадаємо, що Львівська міська рада заборонила діяльність будь-яких атракціонів майже на всій території історичного центру міста ще у червні 2017 року. Тоді йшлося про площу Ринок, територію біля Оперного театру та кілька центральних кварталів, обмежених вулицями Торговою, Наливайка, Січових Стрільців, Словацького, Стефаника, Дудаєва, проспектом Шевченка, вулицями Герцена, Франка та Підвальною. Згідно із положенням, на зазначених локаціях заборонили встановлювати надувні гірки, каруселі, тренажери, батути, а також здійснювати прокат дитячих автомобілів, гіроскутерів та ховербордів.

Раніше «Муніципальна варта» неодноразово вилучала у підприємців (Олег Спиридонов, – ред.) дитячі машинки, що їздять перед Оперним театром, та суд завжди повертав їх власникам.