П’ятниця, 24 Травня

У Львові розшукують 7-річну дівчинку, яку бабуся без дозволу батьків вивезла з Одеси

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Поліція Одеської області оголосила у розшук 7-річну Маргариту Бербень, яка поїхала з бабусею із Одещини на Львівщину та зникла. Із власних джерел у поліції ZAXID.NET відомо, що бабуся без дозволу мами забрала дитину з Одеси до Львова.

Як повідомили у поліції, 25 жовтня неповнолітня Маргарита Бербень разом із бабусею поїхала у Львівську область і зникла. Обставин зникнення дівчинки, а також місце перебування бабусі в поліції не розголошують.

Як відомо ZAXID.NET із власних джерел у поліції, мама Маргарити Бербень планувала виїхати з нею за кордон і вже виготовила для цього відповідні документи. Аби зашкодити цьому, бабуся дівчинки без дозволу батьків забрала її та поїхала у Львів. Після цього мама дитини заявила у поліцію про зникнення.

На вигляд дівчинці 6-8 років, зріст – 125-130 см, щільної статури, має темно-русяве волосся середньої довжини та карі очі. У день зникнення була одягнена у спортивний костюм, коричневу шапку, сіру куртку, білі кросівки.

Усіх, хто може знати місце перебування дівчинки, просять телефонувати у поліцію за номерами: (048) 779 42 88, (068) 903 68 57 або на спецлінію «102».