У Львові розпочинають зйомки пригодницького фільму

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Вже цього місяця у Львові стартують зйомки пригодницького фільму «Шляхетні волоцюги».

Про це під час брифінгу, 10 серпня, повідомив директор фільму Мирослав Шафранов.

У серпні у Львові стартують зйомки пригодницького фільму, який автори називають комедійним мюзиклом, «Шляхетні волоцюги». За словами творців стрічки, це фільм-ремейк польського комедійного мюзиклу «Włóczęgi» («Бродяги») 1939 року, який знімався у Львові й став шедевром довоєнного кінематографа.

Проект повнометражного художнього фільму «Шляхетні Волоцюги» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Режисером є Олександр Березань, продюсером —Геннадій Богук. Сценарій написали Тарас Боровок спільно з Дмитром Наумовим.

«Це комедія про батяр. Державне агентство України з питань кіно профінансувало цей фільм у 18,5 млн грн. Іншу половину знайшла компанія-виробник», — зазначає директор фільму Мирослав Шафранов.

«Зараз існує хибна думка, що українська культура і мова є виключно селянськими. Одним з її проявів є субкультура львівських батяр. Це самобутня міська культура Львова і передмістя. І зараз, в умовах, коли ми вкотре здобуваємо незалежність, дуже важливою є інформаційна складова боротьби. Необхідно наповнювати українським змістом усі сфери нашого життя», — зазначив режисер фільму.

Творці зазначають, що події фільму відбуватимуть у 1939 році довкола батяр, гаслом яких було любити Львів, жінок та жартувати.

Наразі відомо, що у стрічці зніматимуться молоді і ще невідомі актори, серед яких багато львівських.

© http://dyvys.info

Вчора на площі Ринок вже почали монтувати знімальний майданчик.

Джерело: dyvys.info

Share.