У Львові розпочав працювати мотопатруль

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

З 25 липня у Львові розпочав працювати мотопатруль. До вже діючого київського мотопатруля відсьогодні долучився й львівський. Тепер 9 екіпажів щодня патрулюватимуть на вулицях міста. Новoутворені бригади пройшли навчання та oснащенні відповідним обладнанням, нeобхідним для роботи.

Щодня на патрулювання Львову, окрім авто, вело та піших патрулів відтепер виїжджатиме ще й мотопатруль.

Екіпажі будуть виїжджати на порушення правил дорожнього руху, екстрені ситуації (замінування, вибухи, пожежі – тобто випадки, які передбачатимуть приїзд спеціальних служб), та, при необхідності, здійснюватимуть супровід колон.

Мотопатруль дозволить ще ефективніше реагувати на потреби громади, зокрема, у випадках дорожніх пригод.

Інструктори з Департаменту патрульної поліції, які вже пройшли навчання в головних інструкторів Канадської Поліцейської місії в Україні, викладали поглиблений курс для майбутніх мотопатрульних.

Техніка точного водіння, правильне виконання різноманітних точних маневрів на низькій швидкості, а також безпечна експлуатація мотоциклів за різних погодних умов та дорожніх поверхонь – це все інспектори пройшли на навчанні. А також здобули навички дій під час охорони публічної безпеки, дорожнього руху та масових заходів.

Фото поліції

Мотопатрульні оснащені спеціальними приладами зв’язку, засобами особистої безпеки. Вони додатково пройшли курси домедичної допомоги.

«Мене дуже тішить, що саме Львів за столицею має цей вид патруля, бо специфіка міста не зовсім часто нам вчасно дозволяє приїхати на ту чи іншу подію. Автомобіль буде їхати довго, піший патруль буде йти довго, тому мобільність і оперативність мотопатруля — основне. Хочу ще привітати на цій площі хлопців з мотодопомоги — це частина відповідальної мотоспільноти Львова, які нам постійно допомагають», — сказав Роман Пилипенко, начальник Управління патрульної поліції у Львівській області.

Міський голова Львова привітав працівників поліції із початком роботи мотопарулювання, завдяки якому Львів стає ще безпечнішим для мешканців і гостей міста.

«Львів є перший після Києва, бо Київ — це наша столиця, але Львів — це душа нашої країни. Велика подяка за те, що ми від сьогодні маємо такий серйозний мотопатруль. Наша політика чітка — Львів був, є і завжди має бути максимально безпечним містом, щоб львів’яни себе почували в комфорті, а гості, які приїжджають, були щасливі і могли пізнати історію нашого міста та полюбити його. Бажаю всім нашим працівникам поліції, щоб настільки якісно була організована робота, щоб ми усі з вами гордились працівниками поліції і щоб дитина кожна мала бажання служити для своєї держави, для поліції. Бажаю усім успіхів та процвітання. Місто завжди буде допомагати», — відзначив мер Львова Андрій Садовий.

Share.