У Львові розпочали ремонт підземки на Стрийській

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У підземному переході на перехресті вул. Стрийська, 45 – вул. В.Великого у Львові розпочали ремонтні роботи. Там облаштовують водовідведення та освітлюють перехід, повідомляє Zaxid.net.

За інформацією в.о. голови Сихівської РА Володимира Івасюка, на ремонт підземного переходу, який нещодавно перейшов на баланс адміністрації, передбачено виділити з міського бюджету 450 тис. грн.

За виділені кошти зроблять капітальний ремонт підземного переходу. А поки що першочергові роботи проводять на зекономлені кошти адміністрації.

«Ми цього тижня розпочали роботи з встановлення водовідведення. Адже першочергове завдання – щоб перехід не затоплювало водою. Для цих робіт замовили машину для промивки наявних у переході труб. Коли їх промиємо, побачимо стан труб і розумітимемо як діяти далі. Також підземний перехід не повністю освітлений, тому будемо облаштовувати освітлення», ‒ розповів Володимир Івасюк.

Нагадаємо, цього року виконком ухвалив рішення про передачу на баланс Сихівської РА підземний пішохідний перехід на вул. Стрийській, 45 – вул. В.Великого загальною площею 381,6 м2.

Львівська міськрада протягом кількох років судилась з Львівським автобусним заводом за цей перехід, який був на балансі заводу. Поки тривали суди, міська влада не мала законних підстав для проведення ремонту в переході і він перебував у аварійному стані – там розбиті східці, а сам перехід під час дощів затоплює. У вересні 2016 року на перехресті вул. Стрийської – Володимира Великого замість підземного встановили наземні регульовані переходи.