Неділя, 23 Червня

У Львові ремонтують пологове відділення обласної лікарні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові триває капітальний ремонт пологового корпусу Львівської обласної клінічної лікарні. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, передає Твоє Місто.

«В планах провести капітальний ремонт інженерних мереж приміщень, провести повну реконструкцію будівлі з впровадженням енергозберігаючих заходів, закупити нове якісне обладнання», – говорить він.

Зазначимо, що у березні цього року Львівська обласна клінічна лікарня оголосила тендер на проведення ремонтних робіт в пологовому відділенні. Переможцем аукціону стала компанія «БМ Комфорт» з пропозицією 56,9 млн гривень.

За ці кошти підрядник повинен провести капітальний ремонт інженерних мереж та приміщень 1-го, 3-го, та 4-го поверхів пологового корпусу лікарні. Роботи мали б виконати до 31 грудня 2018 року, втім 15 травня лікарня та «БМ Комфорт» підписали додаткову угоду, згідно з якою термін виконання продовжили ще на 1 рік. При цьому, згідно з додатковим договором, цього року на фінансування робіт виділено лише 16,5 млн гривень.