Середа, 22 Травня

У Львові пропонують допомогу із житлом та трансфером в Київ під час фіналу ЛЧ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українську гостинність ладні продемонструвати не лише у Києві, де флеш-моб з надання безкоштовного проживання гостям фіналу набирає обертів. Про це повідомляє footballua.tv.

У Львові фанати «Ліверпуля» об’єдналися, щоб допомогти усім приїжджим уболівальникам «червоних» з дахом над головою та навіть із трансфером до Києва на саму гру. Українці уже навіть перефразували гасло мерсісайдців, під яким відбувається цей захід: You’ll never sleep alone.

Володимир Теслюк, фанат «Ліверпуля»:

– З огляду на ситуацію, яка склалася в Києві, ми отримали дуже багато запитів від наших колег з інших країн – зокрема, з Британії – про допомогу. Вирішили запросити всіх до Львова – зокрема, організувати трансфер на фінальний матч і надати їм гарну атмосферу, гарний сервіс у Львові, разом повболівати за нашу улюблену команду і весело провести час.

Ми записали відеозвернення, із запрошенням англійської всіх фанатів. Це відео було дуже бумове в Британії, нас перепостили такі видання, як «Guardian», «Liverpool Echo», «BBC».

За нашими даними, близько 300-500 фанатів приїжджають до Львова, 250 фанатів звернулися до нас за допомогою, 80 – за допомогою в поселенні, 170 – за допомогою із трансфером на Київ.