Вівторок, 28 Травня

У Львові пройде TEDx на базі університету УКУ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Конференція, яка підкорює та надихає людей у всьому світі, вже зовсім скоро, 13 вересня, відбудеться в Українському католицькому університеті у Львові. Про це повідомляє Na Chasi.

Захід називатиметься TEDx UСU, запланований він на першу половину вересня. За словами організаторів, він відбудеться в унікальному середовищі, що було і залишається центром зустрічі непересічних особистостей.

Основною локацією стане новозбудований Центр митрополита Андрея Шептицького. На часі дізнатися більше про те, що й коли обговорюватимуть під час цього заходу.

Що варто знати про новий TEDx

12 спікерів, експертів у своїх галузях, розкриватимуть гасло конференції — «Майбутнє розпочинається вже сьогодні» —із різних перспектив. Спікери обіцяють торкнутися ключових тем щодо майбутнього з точки зору фахівців різних сфер: інформаційних технологій, бізнесу, освіти, релігії. Подробиці та зміни в програмі можна відслідковувати на сторінці події у Facebook, кажуть організатори.

Де придбати квитки та подивитися програму

Інформація про спікерів доступна на сайті Українського Католицького Університету, а квитки для відвідування можна вже придбати за посиланням.