Понеділок, 15 Серпня

У Львові продовжать трамвайну колію до вулиці Мазепи

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У 2021 році мають намір розпочати ремонт на вулиці Замарстинівської у напрямі до вулиці Гетьмана Мазепи. У планах — облаштувати трамвайну колію та продовжити рух трамвайного маршруту до вул. Мазепи, де розташований СТРЦ “Спартак”.

Про це повідомив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець.

«Триває розробка проекту. Замовником робіт є ЛКП „Львівавтодор“. Плануємо продовжити трамвайний маршрут, а в районі перетину вул. Замарстинівської з вул. Мазепи облаштуємо розворотне кільце. Думаю, що наступного року матимемо якісни24й проект і братимемо цей об’єкт у роботу», — розповів Олександр Одинець.

24 січня 2020 року під час засідання виконавчого комітету Львівської міськради прийняли рішення дозволити ЛКП «Львівавтодор» стати замовником проекту реконструкції вулиці Замарстинівської (від будинку №130 до вулиці Гетьмана І. Мазепи) з будівництвом трамвайної колії.

Фактично мова йде про ремонт вулиці Замарстинівської на ділянці від вулиці Торф’яної до вулиці Гетьмана Мазепи і будівництва на ній трамвайної колії. За приблизними підрахунками, тут потрібно прокласти 870 м колії.

Міський голова Львова Андрій Садовий зауважив, що після завершення всіх робіт на Замарстинівській запустити б трамвай, який сполучатиме Гетьмана Мазепи зі Сиховом.

«Це було би геніально, щоб трамвайчик ми продовжили до Мазепи… Взагалі я би хотів, щоб з Мазепи трамваєм можна було заїхати на Сихів. Це має бути один із пріоритетних проєктів… Якщо ми якісно зробимо цю трамвайну колію по Замарстинівській і пустимо трамвай, то люди будуть нормально їхати з Топольної і на вокзал, і на Сихів. Тим більше, трамваїв у нас скоро буде більше, тож це суттєво покращить якість сервісу для мешканців», – додав Андрій Садовий.

Зараз у Львові розпочалися роботи на вул. Пилипа Орлика, тривають роботи на вул. Богдана Хмельницького, вул. Хуторівка, на другій ділянці вул. Шевченка, очікують на проект і планують розпочати роботи на третій ділянці.

«Щодо ремонту менших вулиць, то плануємо розпочати роботи на вул. Лисенка. Зараз районна адміністрація оголосила тендер», — додав Олександр Одинець.

Share.