Середа, 19 Червня

У Львові працює 7 координаційних центрів, які допомагають вимушено переміщеним особам

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міський голова Львова Андрій Садовий оглянув міські заклади, які приймають вимушено переміщених через війну осіб з усіх куточків України, та подякував небайдужим львів’янам, які цілодобово надають їм допомогу.

«Від початку нападу Росії на Україну Львів та міста Львівської області прийняли тисячі вимушено переміщених осіб. В місті працюють 7 координаційних центрів — райадміністрації та «Арена Львів». Прихисток надають 152 комунальні заклади та 100 релігійних організацій.

Здебільшого приймаємо жінок, дітей та людей похилого віку. Військовозобов’язаних чоловіків, які їх супроводжують, закликаємо повертатись у свої міста та захищати власну землю.

Дякуємо усім волонтерам, які не припиняють приносити їжу та речі першої необхідності! Якщо хочете допомогти, звертайтесь за цим номером: +38 032 254 60 15.

Сьогодні Львів перестав бути туристичним центром. Усі, хто сюди приїхав, мають пам’ятати, що вони – не гості. Ми разом працюємо на перемогу нашої армії! Віримо, що скоро всі повернуться до своїх мирних домівок у незалежній Україні», – повідомив на своїй сторінці у Facebook мер Львова.