Середа, 29 Листопада

У Львові попрощаються з чотирма захисниками України

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 2 березня, у Львові попрощаються з чотирма захисниками Ігорем Сачинським, Роландом Хараішвілі, Сергієм Саушкіним та Юрієм Очкусем. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради, пише Суспільне.

Юрій Очкусь народився у Львові. Після закінчення школи чоловік працював у приватному підприємстві. Із початком агресії Росії став на захист України та увійшов до лав “Правого сектора”. У 2015 році підписав контракт із ЗСУ. Військовий боронив країну в складі 54 окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи.

За особисту відвагу Юрія Очкуся нагородили численними відзнаками. Зокрема, нагрудним “Знаком пошани” Міністерства оборони України та орденом “За мужність” III ступеня.Чоловік загинув 25 лютого. Йому був 31 рік. В Юрія Очкуся залишилися батьки, дружина, син, дві доньки, брат та дві сестри.

Чин похорону захисника розпочнеться о 14:00. О 14:30 пройде міська церемонія прощання на площі Ринок.

Роланд Хараішвілі — уродженець міста Руставі в Грузії. У дитинстві разом з батьками він переїхав з Грузії у Горлівку на Донеччині. Згодом чоловік закінчив Донецький національний університет імені Василя Стуса.

Із початком агресії РФ чоловік переїхав до Запоріжжя. Невдовзі — до Львова. Працював у приватному акціонерному товаристві. Захоплювався спортом та новітніми технологіями.

Після початку повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на війну. Захисник боронив Україну в лавах 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Роланд Хараішвілі загинув 20 лютого у віці 36 років. У нього залишилася вагітна дружина, батьки та брат.

Сергій Саушкін родом зі Львова. Чоловік здобув професійно-технічну освіту, згодом вступив до Української академії друкарства. У вільний час захоплювався комп’ютерними технологіями.

Із початком повномасштабного вторгнення Сергій став на захист України. Боровся із росіянами на східному напрямку у лавах 46 окремої десантно-штурмової бригади. Сергій Саушкін загинув 22 лютого. Йому було 37 років. У військового залишилася мама.

Ігор Сачинський також народився у Львові. Закінчив Середнє професійно-технічне училище №50. Згодом здобував юридичну освіту у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля у Феодосії в Криму. Після завершення навчання чоловік проходив військову службу в Харкові.

Впродовж п’яти останніх років Ігор Сачинський працював у Польщі. Із початком повномасштабного вторгнення повернувся в Україну та став до лав 125 окремої бригади територіальної оборони. Боровся із військами РФ на східному напрямку. Під час виконання бойових завдань тричі отримував поранення, проте повертався на фронт.

Ігор Сачинський загинув 23 лютого у віці 47 років. У нього залишилася мама і брат.

Чин похорону Ігоря Сачинського, Сергія Саушкіна та Роланда Хараішвілі розпочнеться об 11:00. За пів години відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.