П’ятниця, 24 Травня

У Львові попрощаються із чотирма захисниками

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові попрощаються із чотирма загиблими військовослужбовцями Тарасом Березюком, Петром Верхолою, Романом Головком та Юрієм Головіним. Чоловіки загинули на війні з Росією. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Прощання відбудеться завтра, 30 серпня, у Гарнізонному храмі. Поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі.

Об 11.00 розпочнеться Чин похорону Тараса Березюка та Петра Верхоли, об 11.30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

О 15.00 розпочнеться Чин похорону Романа Головка та Юрія Головіна, за пів години на площі Ринок відбудеться міська церемонія прощання.

На будівлях вздовж маршруту колон вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Тарас Березюк народився у Львові. Працював завідувачем економіко-технологічного відділення у Львівському фаховому коледжі харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій.

У 2014 році брав участь в АТО в складі 24-ї окремої механізованої бригади. Брав участь у боях за міста Лиман, Лисичанськ та Сєвєродонецьк. У 2017 році навчався у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського, отримав звання “молодший лейтенант”.

Із початком повномасштабного вторгнення, повернувся до складу 24-ї окремої механізованої бригади. Загинув Тарас Березюк 24 серпня 2022 року. Йому було 34 роки.

В чоловіка залишилися батьки та брат.

Петро Верхола народився у Львові. Після завершення навчання працював за кордоном. Із перших днів повномасштабного вторгнення добровільно пішов воювати. Проходив військову службу у складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Брав участь у боях за селище міського типу Макарів Київської області. Потім воював у складі 46-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Загинув Петро Верхола 16 серпня 2022 року. Йому було 44 роки.

В чоловіка залишились батько, син, брати та сестри.

Юрій Головін народився у Львові. Учасник АТО у 2014-2016 роках. Працював слюсарем. Із початком повномасштабного вторгнення захищав Україну у складі 24-ї окремої механізованої бригади. Загинув Юрій Головін 24 серпня 2022 року. Йому було 48 років.

В чоловіка залишилися мати, сестра та донька.

Роман Головко народився у Дніпрі. У 2016 році переїхав Львова. Працював у сфері логістики.

Із початком повномасштабного вторгнення РФ захищав Україну у складі 24-ї окремої механізованої бригади. Загинув Роман Головко 24 серпня 2022 року. Йому було 50 років.

В чоловіка залишилася сестра.