Понеділок, 26 Лютого

У Львові погодили будівництво спорткомплексу на Сихові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Спорткомплекс має з’явитись у межах громадського центру Сихова на проспекті Червоної Калини.

Виконком Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження для будівництва багатофункціонального спорткомплексу на Сихові, спорудженням якого займатиметься ЛКП «Спортресурс», пише Твоє місто.

Загальна площа проектованої території становить 1,87 га, а сама ділянка належить до земель, що мають рекреаційне призначення. Відтак, згідно з містобудівними нормами та обмеженнями, гранично допустима висота будівель не має перевищувати 35 м від найнижчої відмітки поверхні землі до закінчення конструктивної частини стін останнього поверху.

Максимально допустимий відсоток забудови становить 53%. Оскільки проектована ділянка перебуває поза межами історичного середовища, будівництво не регулюватиметься відповідними обмеженнями зони забудови.

Згідно з умовами конкурсу, майбутній спорткомплекс використовуватимуть для занять регбі, гандболом, баскетболом, волейболом та водним поло. Дах, який за планом матиме схил до низу, можна використовувати як лижний спуск, а впродовж однієї зі сторін покриття буде конвеєрний підйомник.

За словами мера міста Львова Андрія Садового, детальний проект та проектно-кошторисну документацію планують розробити до серпня 2018 року і до кінця року розпочати будівництво, що триватиме приблизно 3 роки. Його загальна площа – 14 623 м².

Нагадаємо, торік наприкінці жовтня у Львові затвердили проект будівництва спорткомлексу на проспекті Червоної Калини, що на Сихові. Переможцями конкурсу стали архітектори з Творчої архітектурної майстерні «Кудін» — Віктор Кудін, Ольга Рябова, Михайло Карнаухов та Надія Бесараб.

Приблизна вартість будівництва становитиме 200 млн гривень і фінансуватиметься за рахунок міського бюджету. Торік у грудні на проектування спорткомплексу на Сихові виділили 20 млн гривень.

План будівництва нового спортивного об’єкта розробили ще у 2012 році до чемпіонату з футболу Євро-2012.