П’ятниця, 24 Травня

У Львові почав курсувати електротранспорт під час повітряної тривоги

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ЛКП «Львівелектротранс» прийняв рішення продовжити рух трамваїв і тролейбусів під час повітряної тривоги. Раніше під час ракетної небезпеки електротранспорт не курсував.

Про це розповів керівник комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності ЛМР Ігор Зінкевич у коментарі Tvoemisto.tv.

«Зупинка електротранспорту під час повітряної тривоги у Львові дуже сильно створювала проблему у місті. Навіть зупинка не дає куди сховатися людям на половині дороги додому. Зазвичай мешканці їдуть від точки А до точки В, де знають, що є точно укриття. Так, як у «Львівелектротрансі» не дали обґрунтованого пояснення щодо зупинки транспорту, то минулого тижня вони прийняли рішення щодо продовження руху трамваїв і тролейбусів», – сказав він.

Водночас у коментарі Tvoemisto.tv в.о. директора ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Ковалів зазначив, що у місті діє рекомендація щодо зупинки електротранспорту під час повітряної тривоги у Львові, проте на засіданні вирішили, що він продовжуватиме рух, та це залежить від водія трамвая чи тролейбуса.

«Є якісь локальні небезпечні ділянки, де водії електротранспорту повинні з’їхати, однак, якщо водій електротранспорту вважає за потрібне зупинитися під час повітряної тривоги – він зупинятиметься», – каже він.

Нагадаємо, раніше міський голова Львова Андрій Садовий казав, що у Львові під час оголошення повітряної тривоги транспорт має зупинятися, а пасажири – переходити до найближчого укриття. За його словами, у місті є проблема, люди не дотримуються правил, не до кінця розуміють потенційну загрозу.