Вівторок, 21 Травня

У Львові почалась акція «Подаруй місту дерево»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У четвер, 16 березня, у Львові почалася акція «Подаруй місту дерево». В рамках цієї ініціативи мешканці можуть посадити іменні дерева. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила заступниця керівниці управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування ЛМР Оксана Луцко.

Щоб долучитися до акції потрібно заповнити анкету. Посадивши дерево, можна виготовити табличку з підписом у пам’ять про когось чи просто з іменем людини. Місто допоможе у створенні дизайну напису, але виготовленням замовник займається самостійно, як і оплатою. Загалом, львів’яни можуть обрати будь-яке дерево від різних розсадників Львівської області. У координації допоможуть садівники, які порадять, де краще купити і посадити дерево конкретного виду.

«Можемо за бажанням людини замовити саджанець у будь-якого розсадника області, але зазвичай зупиняємось на двох, адже нам так організаційно зручніше. Розумієте, один розсладник може бути в Городку, а інший – в протилежному боці міста, тоді в нас виникнуть труднощі з транспортуванням саджанців. Проте якщо людина хоче райську яблуню лише з Городка, то з цим не буде проблеми»,– пояснила Оксана Луцко.