У Львові планують збудувати новий житловий квартал на 1100 осіб

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові в районі вулиць Стрийської – Сокільницької – Трускавецької планують побудувати житлові багатоквартирні будинки, офісні приміщення, готель та дитячий садок. Відповідний детальний план території оприлюднили на сайті Львівської міської ради, передає Твоє Місто.

Детальний план охоплює територію приблизною площею 18,88 га. По вул. Ак. Підстригача облаштують багатофункційний комплекс будівель житлової та громадської забудови з підземним паркінгом, поверховістю 4–7 для житлової частини комплексу.

Також на вул.Стрийській передбачається формування ряду житлової багатоквартирної забудови поверховістю 3–8 поверхів. У житловій забудові розмістять вбудовані або прибудовані приміщення громадської функції.

Водночас на вул. Ак. Підстригача планують облаштувати дитячий садок на 35 місць а по вул. Стрийській – готель на 120 місць та офісні приміщення, загальною місткістю 400 – 550 працівників. На розі вул. Підстригача та Трускавецької пропонують облаштувати громадський простір.


Існуюче населення в межах проєктованого кварталу наразі становить 570 осіб. Згідно з проєктом кількість мешканців зможе зрости до 1100 осіб.

Згідно з детальним планом, особливу увагу планують приділити озелененню території проектування, максимальному озелененню громадських територій, використанню дренованого мощення, а також збереженню та розвитку зеленої зони.