У Львові планують добудувати й продовжити два трамвайні маршрути

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові планують сполучити трамвайною колією вулицю Замарстинівську з вулицею Гетьмана Мазепи, а також вулицю Миколайчука з лікарнею швидкої допомоги. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Мер міста Андрій Садовий розповів, що у Львові запустять дві трамвайні лінії: на Топольну та на Мазепи.

«Зараз проєктуємо Замарстинівську з трамвайною колією до Мазепи – попередньо розворотне кільце буде біля ТЦ «Спартак». Друга лінія – від Миколайчука до лікарні швидкої допомоги, і там плануємо зробити розворотне кільце. Фактично, це кардинально змінить логістику транспорту – наприклад, із Сихова на Топольну», – повідомив Андрій Садовий.

«Триває розробка проекту. Замовником робіт є ЛКП „Львівавтодор“. Плануємо продовжити трамвайний маршрут, а в районі перетину вул. Замарстинівської з вул. Мазепи облаштуємо розворотне кільце. Думаю, що наступного року матимемо якісний проект і братимемо цей об’єкт у роботу», —  розповів директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець.

24 січня 2020 року під час засідання виконавчого комітету Львівської міськради прийняли рішення дозволити ЛКП «Львівавтодор» стати замовником проекту реконструкції вулиці Замарстинівської (від будинку №130 до вулиці Гетьмана І. Мазепи) з будівництвом трамвайної колії.

Фактично мова йде про ремонт вулиці Замарстинівської на ділянці від вулиці Торф’яної до вулиці Гетьмана Мазепи і будівництва на ній трамвайної колії. За приблизними підрахунками, тут потрібно прокласти 870 м колії.

Міський голова Львова Андрій Садовий зауважив, що після завершення всіх робіт на Замарстинівській запустити б трамвай, який сполучатиме Гетьмана Мазепи зі Сиховом.

Share.