У Львові підвищать тариф на проїзд в громадському транспорті за оплату готівкою

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вже незабаром у громадському транспорті Львова підвищать тариф на проїзд через введення безготівкової оплати. Про це під час засідання міської комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності повідомив керівник департаменту мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило, інформує Zaxid.net.

Із 11 грудня в усіх видах міського громадського транспорту можна буде розрахуватися банківською карткою або пристроєм безконтактно. А вже із 15 листопада, кожен мешканець Львова зможе придбати транспортну картку «ЛеоКарт».

Також міська рада має затвердити нові тарифи на проїзд таким чином, аби пасажирам було дешевше користуватися «ЛеоКарт», а саме:

  • оплата «ЛеоКарт» – 13 грн за одну поїздку;
  • оплата банківською карткою – 15 грн за одну поїздку;
  • оплата готівкою – 20 грн за одну поїздку.

Ці тарифи орієнтовні, точні розрахунки до 11 грудня має затвердити виконавчий комітет Львівської міськради. Пізніше тарифи на квиток у водія за готівку зростуть іще, аби стимулювати львівʼян переходити на безготівку.

Зараз же проїзд у міських автобусах коштує 15 грн, у електротранспорті – 10 грн готівкою у водія і 8,5 грн – у додатку «Приват24».

Чому це важливо?

У перспективі безготівкова оплата буде набагато дешевшою, ніж оплата готівкою. Хоча зараз оплата готівкою ще буде зберігатись.

Але з 15 листопада можна буде купити картку «ЛеоКарт». Оплата цією карткою буде найдешевшою.

Де можна купити картку «ЛеоКарт»?

У кіосках «Інтерпрес» та EasyPay. Якщо вам потрібна детальніша інформація, то зателефонуйте на Гарячу лінію міста за номером 15-80 і вам розкажуть, де розташована та чи інша точка продажу.

Чи може пільговик з іншої області безкоштовно їздити у громадському транспорті Львова

Для безоплатного проїзду у громадському транспорті Льова необхідно мати ЛеоКарт. Це стосується, зокрема, і пільговиків з інших регіонів. Її можна буде оформити у відділенні в Залізничному вокзалі.