Неділя, 16 Червня

У Львові підприємець облаштує громадський простір з басейном та скеледромом

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На вулиці Зеленій, 273 навколо вже сформованої житлової забудови облаштують благоустрій території. Йдеться передовсім про рекреацію. Тут хочуть зробити басейн, облаштувати парк із прогулянковими доріжками та громадський простір.

До Львівської міської ради надійшло звернення від приватного підприємства «Стріт Хол» щодо покращення благоустрою навколо вже сформованої житлової забудови, а також тієї, що формується на вул. Зеленій, 273. Йдеться про ділянку, яка знаходиться між кількома багатоквартирними будинками, а також до якої прилягає малоповерхова забудова.

Як розповів головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, раніше в цій частині вулиці Зеленої була територія з водоймами та озелененням, тож це потрібно відновлювати та покращувати. Тож тут планують відновити рекреаційну складову. Сьогодні на цій ділянці – самосіви, заболочена місцевість, а подекуди є питання щодо дренажу дощових вод.

Управління архітектури Львівської міськради пропонує суттєво мінімізувати будь-яку потенційну забудову в цій ділянці, відновити спортивно-рекреаційну функцію та сформувати невеличкий парк, який забезпечить дозвілля та прогулянки для місцевих мешканців.

«Ми відновлюємо гідрологічний баланс на цій території. Передбачено також басейн з усіма необхідними спортивними та обслуговуючими приміщеннями. На 1 поверсі плануємо «зелений екран» рослинний, який створить тут затишок. Так само планується створити прогулянкові алеї з дощовим садком і спортивними майданчиками. Такий «зелений екран» було реалізовано в одному з проєктів у Парижі і ми вважаємо, що тут так само можна було б застосувати цю технологію. Також тут буде громадський простір: все з екологічних матеріалів, дренуючі поверхні, максимум природних елементів і дерева.

Ми так само вважаємо, що тут, враховуючи добру інсоляцію та відкритість об’єкту, можна сформувати не стандартний, а природний басейн. В такий спосіб відновити справедливість з точки зору ділянок, де колись були природні ставки і озера, і сформувати це у вигляді басейну, який очищується за рахунок спеціальних рослин», – розповів Антон Коломєйцев.

У парку також передбачено місце для дитячого майданчику та скеледрому.

До управління архітектури Львівської міськради надійшли гарантійні листи, які підтверджують, що підприємство готове профінансувати роботи з облаштування благоустрою території.