Вівторок, 21 Травня

У Львові підключили до апарату ШВЛ трирічну дівчинку з коронавірусом у важкому стані

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У реанімації ОХМАТДИТу перебуває трирічна дівчинка з Миколаївського району, в якої діагностували коронавірус. Її госпіталізували з вираженою дихальною і серцевою недостатністю.

В області це перша дитина за період пандемії, яку підключили до апарата ШВЛ, повідомила ZAXID.NET директорка ОХМАТДИТу Олександра Бурда.

За її словами, з 82 дітей, які з підтвердженим коронавірусом лікувалися в лікарні, це перша дитина, яка перебуває на апараті штучної вентиляції легень.

«У родині дитини ніхто на коронавірус не хворів, а у дитини позитивний ПЛР-тест. Де дитина могла інфікуватися, невідомо. Як правило, діти легше переносять коронавірусну інфекцію, ніж дорослі, але тут складний випадок. У дівчинки двостороннє запалення, сильна задишка. У нас це перша дитина на весь період пандемії, яку довелося підключити до ШВЛ», – каже Олександра Бурда.

Завідувачка відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії Віра Примакова повідомила, що у дитини виражена дихальна недостатність другого ступеню і серцево-судинна недостатність першого ступеню, двобічна позашпитальна пневмонія. На ШВЛ дівчинка перебуває з 15 вересня. Стан дитини наразі вкрай важкий.