П’ятниця, 3 Грудня

У Львові під стінами ОДА провели акцію “Маємо право на канaбiс”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 21 жовтня, у Львові відбулася акція на вулиці Винниченка перед будівлею ЛОДА.

Про це повідомляє 032.ua.

Учасники акції вимагали легалізувати в Україні медичний кaнaбіс. Організатором виступила організація “Українські Студенти за Свободу”.

Активісти наголосили, що лікування з використанням медичного канaбiсу допоможе людям із онкозахворюваннями, епілепсією, посттравматичними розладами, депресією, безсонням, виразкою шлунка та низкою інших хвороб. Відповідний законопроeкт розробили ще у березні 2019 року та його підтримав профільний комітет Верховної Ради з питань прав людини. Але досі його так і не розглянули.

У Львові звинуватили “слуг народу” у тому, що після приходу до влади Володимира Зеленського, питання легалізації канaбісу у медичних цілях заблокували. Сам Глава держави назвав його “питанням не на часі”. Активісти переконані, що у хворих вкрали час та можливість зменшити страждання.

Аналогічні акції, крім Львова, провели у Києві біля Офісу Президента, у Одесі біля міської ради, у Маріуполі біля драматичного театру та біля ОДА в Харкові, Сумах, Луцьку, Житомирі, Полтаві, Тернополі, Чернівцях, Дніпрі та Чернігові.

Фото www.032.ua

Фото www.032.ua

Фото www.032.ua

Фото www.032.ua

Фото www.032.ua

Фото www.032.ua

Зазначимо, що легалізація канабісу в медичних цілях стала одним із анонсованих Володимиром Зеленським питань Всенародного опитування у день місцевих виборів 2020. Втім, за ініціативу провести це опитування без попереднього погодження Урядом і відповідної підготовки, очільника країни розкритикували.

Share.