У Львові під час повітряної тривоги рятувальник освідчився коханій

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львівській обласній військовій адміністрації розповіли чутливу історію кохання, що днями трапилася у Львові під час повітряної тривоги.

“Щоденно Українці доводять те, що ми непереможна нація. Наші захисники боронять землю, оберігають, дають змогу нам жити далі, одружуватись і народжувати дітей. Ця неймовірна історія про чудових, люблячих та мужніх людей, які попри війну оберігають сімейний фронт”, — розповідають у пресслужбі.

Володимир – майстер спорту України з пожежно-прикладного спорту, бронзовий призер Чемпіонату світу з пожежно-прикладного спорту серед юнаків 2017 року, завершив навчання у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, далі був направлений для проходження служби на Волинь. Марія – завершує навчання у цьому ж університеті за спеціальністю “Цивільний захист”.

Освідчення Володимира відбулось на Львівщині. Володимир запросив кохану на Високий Замок – найвищу міську вершину, що здіймається над Львовом. У зв‘язку із початком повітряної тривоги пара змушена була залишити територію. Однак, це не змінило його планів.

Спустившись до будівлі ГУ ДСНС у Львівській області Володимир все ж освідчився коханій, подарував величезний букет троянд та отримав у відповідь бажане “ТАК”!

“Любов неодмінно переможе війну, отож вітаємо молодят та бажаємо новій сім’ї рятувальників щасливого подружнього життя під мирним небом України!”, — йдеться в повідомленні.