Понеділок, 24 Червня

У Львові перевірили 47 скарг на е-квиток, у результаті – 0 випадків, коли підтвердилася “крадіжка грошей”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Економічний відділ е-квитка у Львові впродовж трьох днів прийняв і надав консультацію вже 47 пасажирам, які зверталися щодо неправильного списання коштів за поїздки з ЛеоКарт і банківських карток. Про це повідомляє Електронний квиток ЛеоКарт.

У результаті – 0 випадків, коли підтвердилася “крадіжка грошей”, запевняють у відомстві.

Вони пояснили про нібито п’ять найпоширеніших ситуацій, щоб “зруйнувати міф про аферу на мільйон”.

1️. “Я поповнив баланс ЛеоКарт на 400 грн, зробив декілька поїздок і всі гроші пропали”. Таких звернень було 50%.

26 грудня звернувся пасажир. Який стверджував, що поповнив баланс ЛеоКарт на 400 грн, після цього здійснив всього декілька валідацій і гроші вкрали. При перевірці балансу – на картці було мінус 3 грн. А коли перевірили виписку по поїздках – було завалідовано аж 31 поїздку за період із 11 до 23 грудня. Відповідно, 13 х 31 = 403 грн. Тож питання про грабіж відміняється, кошти були списані за завалідовані поїздки.

2️. “Поповнювала баланс ЛеоКарт, але кошти не надійшли, поверніть гроші”. Подібних звернень – 20%.

Власниця ЛеоКарт поповнила картку через сервіс EasyPay. Коли перевірила баланс – коштів не було. Звернувшись на гарячу лінію EasyPay їй зазначили, що платіж виконано успішно. Тож у чому проблема? Жінка при поповненні помилилася в одній цифрі номеру картки і таким чином – поповнила не свою ЛеоКарт, тому й не було коштів на балансі. Це вдалося встановити завдяки тому, що був збережений чек про поповнення із терміналу.

3. “Поповнила ЛеоКарт, нікуди не їздила, а гроші знімає”. Із таким питанням було 15% пасажирів.

24 грудня у пасажирки на балансі було 39 грн, цього дня вона поповнила ЛеоКарт ще на 260 грн, а на наступний день переглянула баланс – залишок був 13 грн. Як так? Це відбулося списання оплати за вже здійснені валідації проїзду у період з 12 по 18 грудня, коли система працювала офлайн і валідатор лише фіксував поїздки, а кошти тоді не списувались. Як ми зазначали раніше, після вивантаження інформації про реєстрації поїздок, з 16 грудня тривало поступове списання коштів за вже здійснені поїздки.

При перевірці виписки за проїзд пасажирки все зійшлося – було здійснено 22 поїздки, а тому: 13 × 22 = 286 грн, які зняло за проїзд, відповідно – залишилося 13 грн на балансі.

4. “Я поповнила баланс ЛеоКарт на 130 грн, а валідатор відхиляє картку”. Таких звернень було близько 10%.  

26 грудня звернулася пасажирка і зазначила, що баланс ЛеоКарт через EasyPay показує 130 грн, а при перевірці через кіоск “Інтерпрес” – від’ємний баланс. Карту не вдається завалідувати. У результаті з’ясували, що при додаванні ЛеоКарт у застосунок була допущена помилка у номері картки. Тож пасажирка поповнювала чужу картку, а користувалася своєю, на якій був нуль.

Тому уважно перевірте, чи відповідає номер вашої транспортної ЛеоКарт – номеру картки, яку ви додали у застосунку. Якщо є помилка – видаліть цю карту з додатку та додайте свою.

5. “Їхав один раз, а списало 30 грн”. Цих питань – близько 5%.

24 грудня пасажир здійснював оплату проїзду банківською карткою, а на наступний день прийшло сповіщення про списання 30 грн. За його словами, він сплачував поїздку і на валідаторі додав саме одного пасажира. Що ж тут?

Якщо ви хочете сплатити лише свій проїзд – на валідаторі не потрібно нічого обирати, а лише піднести свою картку до валідатора. А якщо натискаєте “Додати квитки” і обираєте ще кількість попутників – відбудеться списання коштів і за ваш проїзд, і за додаткові квитки. Так і в цій ситуації: було списано 30 грн – це 15 грн оплата поїздки пасажира та 15 грн оплата поїздки попутника.

“Тож ще раз: не було жодного звернення, де ситуація про неправильне списання коштів підтвердилася би. У результаті – витрачений ваш час на відвідування, витрачений час спеціаліста, а висновок один – система працює, як годинник. І останнє, але дуже важливе – ми знаємо, що ви хочете самостійно слідкувати за своїми поїздками і списанням коштів. Тож вже скоро презентуємо особистий кабінет ЛеоКарт. Робимо все для того, аби це було якнайшвидше”, – підсумували у Електронний квиток ЛеоКарт.