Середа, 19 Червня

У Львові пенсіонерці нарахували понад 100 тис. грн боргу за гарячу воду

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові 90-річній жінці, яка мешкає сама, Залізничтеплоенерго нарахувало 107 042, 21 грн боргу за гарячу воду на основі даних загальнобудинкового лічильника, пише Еспресо.Захід

Про це повідомив депутат Львівської міської ради Петро Адамик, який звернувся до міського голови Львова Андрія Садового через несправедливе нарахування оплати за теплопростачання

“До мене під час особистого прийому звернулась мешканка квартири на вул. Любінська у м. Львові. Ситуація полягає у тому, що пані Ярослава Широкова пенсіонерка, у поважному 90-річному віці мешкає у квартирі сама. Незважаючи на мінімальні доходи, вчасно оплачує комунальні послуги та ніколи не мала жодних заборгованостей.
Однак, нещодавно вона отримала повідомлення про наявність у неї заборгованості за неоплату послуг від ЛКП “Залізничнетеплоенерго” у сумі 107 042, 21 грн”, – повідомив Петро Адамик.

Як йому стало відомо, такі нарахування за гарячу воду виникли на підставі даних загальнобудинкової точки обліку. Оскільки у квартирі пенсіонерки немає індивідуального лічильника, то така сума – це різниця, яка утворилася між прибудинковим лічильником і сумарними показниками лічильників з усіх квартир.

Оскільки Ярослава Широкова не використовує теплопостачання на таку суму, а нарахування несправедливі та завищені депутат закликав міського голову вжити заходів щодо зменшення суми нарахування заборгованості від ЛКП “Залізничнетеплоенерго”.