Вівторок, 16 Квітня

У Львові патрульний врятував хаскі, яку кинули господарі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівський патрульний Максим Качан став новим власником собаки, яку залишили господарі.

Різнооку хаскі правоохоронець знайшов вночі 20 вересня поблизу Стрия. Він забрав її до себе до дому, помив та нагодував, пише ТСН.

Понад тиждень поліцейські розшукували власників тварини, утім намарно. Тоді чотирилапу намагались прилаштувати до нової сім’ї, але там вона не прижились, тож поліцейський залишив її собі, повідомили в патрульній поліції Львівщини.

“За цей тиждень вона побувала в одній із домівок, але не прижилася з іншими домашніми улюбленцями сім’ї, тому мала поїхати в інше місто, ще до інших господарів. Максимові стало шкода собаки, адже він прив’язався до неї. Усе добре зваживши, розуміючи, що це додаткові значні витрати, поліцейський забрав її до себе”, – розповіли правоохоронці.

Патрульний назвав собаку Джессі.

“Я в дитинстві завжди мріяв про собаку. Гуляв з цуценям тітки. Власної так і не мав. Тож тепер радий, що вдома, зі зміни, мене чекатиме Джессі”, — поділився враженнями Максим Качан.

Патрульний родом з Кривого Рогу і мандрівка у підлітковому віці до Львова визначила, що колись він приїде сюди жити. Зараз йому 19 років. Він винаймає тут житло і захищає Львів.

Максим вже відвідав з Джессі ветеринара. Це чистокровна, здорова собака породи Хаскі. На жаль, попередні господарі не чіпували її, тож знайти їх практично неможливо.