Понеділок, 11 Грудня

У Львові паризький художник створив мурал з прикордонником, який прощається з коханою

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Паризький вуличний художник Кристіан Гэмі, відомий як С215, створив у Львові мурал, присвячений прикордоннику, який прощається зі своєю коханою

Про це повідомили у Державній прикордонній службі України.

Натхненням для стінопису стала світлина фотографа Associated Press Андрія Андрієнка, на якій зафіксовано момент прощання прикордонника Віталія зі своєю коханою Альбіною на залізничному вокзалі Краматорська.

“Вдала світлина розійшлася у ЗМІ та соцмережах, згодом її сюжет взяли за основу автори муралу, який з’явився на стіні Литовської військової академії у Вільнюсі. Його намалював місцевий художник Лінас Казюленіс. А з легкої руки Міністра оборони Литовської Республіки Арвідаса Анушаускаса, який опублікував зображення муралу на своїй сторінці у Twitter, це зображення на підтримку України знову набуло величезного поширення”, – розповіли у ДПСУ.

Також мурал з цієї світлини вже є й у Львові. Тут його створив паризький вуличний художник Кристіан Гэмі, відомий як С215, який приїжджав в Україну.
За інформацією прикордонників, герой муралу Віталій наразі продовжує службу у Краматорському загоні, а Альбіна встигла евакуюватися до Польщі та повернутися назад до України. У квітні за допомогою інтернету закохані одружилися. Їх шлюб у режимі онлайн завірив начальник Краматорського прикордонного загону, який отримав таке право на час війни. Зараз Альбіна оселилася на Дніпропетровщині, де подружжя врешті змогло обмінятися обручками.