Вівторок, 28 Травня

У Львові організували Великодні сніданки для потребуючих (Фото)

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Великодню неділю для людей, які через певні життєві обставини не могли відчути духовну атмосферу Христового Воскресіння у родинному колі, місто та громадські організації традиційно організували спільні святкові сніданки.

Вже 11-тий рік поспіль за допомоги міста один із сніданків відбувся у дворику школи №62 (вул. Театральна, 15). Сніданок розпочали о 10.00 год. зі спільної молитви. Традиційно, трапезу з потребуючими розділив міський голова Львова Андрій Садовий.

За святкові столи сіли понад 300 найбільш потребуючих львів’ян.

До Святкового Великоднього набору на кожну особу увійшли традиційні українські продукти: паска, ковбаска, яйця, масло, домашній сир, сік та рулет.

© city-adm.lviv.ua

Відбувся й ще один Великодній сніданок для близько 50 підопічних Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб (вул. Кирилівська, 3а). На столах були традиційні великодні страви.

Окрім цього, управління соціального захисту Львівської міської ради закупило 600 продуктових наборів для найбільш потребуючих львів’ян з числа малозабезпечених, осіб з інвалідністю та інших соціально вразливих громадян, враховуючи їх соціальне становище і потребу.

Традиційно у Великодню неділю ГО Спільнота взаємодопомоги «Оселя» організувала для близько 500 бідних і потребуючих людей святковий сніданок. Місто допомогло в організації цього сніданку, закупивши та передавши 100 Великодніх комплектів. Сніданок відбувся о 12.00 год. у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17).

© city-adm.lviv.ua

На благодійному сніданку зібралися ті, хто позбавлений радості сімейного святкування та родинного затишку, а також ті, які щочетверга приходять скуштувати гарячого борщу до Порохової вежі.

За великими столами у залі людей пригощали паскою, м’ясними стравами, борщем, голубцями, яйцями, пампушками та іншими стравами.