Понеділок, 20 Вересня

У Львові організували Святвечори для кількасот потребуючих

Pinterest LinkedIn Tumblr +

В цей світлий день ніхто не має бути самотнім, голодним чи нещасливим, наголошують організатори, а тому запросили потребуючих, щоб разом відчути радість свята Різдва Христового.

Спільнота взаємодопомоги «Оселя» накривала різдвяні столи з 12-ма традиційними для святвечора стравами у Львівському палаці мистецтв. «В цей світлий день ніхто не має бути самотнім, голодним чи нещасливим», – вважають організатори, вже упродовж 16 років запрошуючи потребуючих повечеряти й відчути радість свята Різдва Христового.

До благодійного Святвечора долучився міський голова Львова Андрій Садовий. А розпочалася вечеря з молитви та благословення Митрополита Львівського (УГКЦ) Ігоря (Возьняка).

© прес-служба ЛМР

Також сьогодні святвечори для потребуючих організовують Український католицький університет, БФ «Справа Скарбека» і Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб.

Завтра на благодійний обід запрошують у храм Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ. Трапезу готують за сприяння Спільноти святого Егідія.

Відкрита для людей і будівля міської ради – всі охочі можуть запалити на свята свічечку від лампадки з Віфлеємським вогнем миру, що є в капличці ратуші (кімн. 116).

Share.