Вівторок, 16 Квітня

У Львові обрали переможницю конкурсу краси “Miss TV Lviv”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вихідними у Львові відбувся фінальний конкурс, де обрали «Miss TV». Дівчата змагалися за першість не лише, щоб продемонструвати свою вроду, а й здобути звання телевізійної зірки.

10 всеукраїнських телеканалів обрали своїх фавориток, аби дати їм шанс підкорити серця мільйонів телеглядачів та стати справжніми зірками українського медіапростору.

Спершу хвилюючий кастинг, суворий відбір фіналісток та інтенсивна підготовка до дійства, а далі – 3 вирішальних дефіле та відзначення найкращої, пише ПравдаТУТ.

Ініціатори дійства зазначають: це наймасштабніший конкурс краси, який їм тільки доводилося організовувати. Серед рекордної кількості учасниць планують засвітити і телевізійну зірку.

“Оскільки це ТВ, ми дивились на харизматичність дівчинки, її поведінку в кадрі. В нас було багато зйомок і ми навчали дівчаток, щоб в майбутньому вони могли себе проявити й на телебаченні“, – пояснив організатор Святослав Лозинський.

18 претенденток, а корона – одна. Зовнішні якості, харизму та, звісно, інтелектуальний конкурс представники журі оцінювали з особливою прискіпливістю.

Переможницею конкурсу стала Дар’я Олійник.

Переможниця конкурсу Дар’я Олійник. Фото: ODEON Night Club

“Це дуже несподівано, тому що я хотіла перемогти, але не зовсім розраховувала. Я сподіваюсь, що не зупинюсь на цьому і буду продовжувати розвиватись в цій сфері, вийду на якийсь інтернаціональний рівень. А також я бажаю усім дівчатам не боятись шукати себе, тому що це дійсно великі можливості змінити себе і знайти своє майбутнє“, – заявила вона.

Виграний сертифікат на 100 000 гривень планує витратити на ремонт нової квартири, а частину віддасть мамі.