У Львові облаштували новий спортивний майданчик

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

9 вересня до Дня фізичної культури, на проспекті Чорновола, 45 відкриють мультифункційний спортивний майданчик, адаптований для людей з інвалідністю.

Загалом цього року з міського бюджету на відновлення спортивних майданчиків було виділено 2,5 млн. грн. Сьогодні спортивний майданчик на пр. Чорновола, 45 проінспектував міський голова Львова Андрій Садовий. Мер зазначив, що до 2020 року біля усіх шкіл мають бути відновлені спортивні зони та майданчики.

«Це наш четвертий майданчик. Плануємо розпочати роботи ще по трьох спортивних майданчиках. Цей майданчик буде у вільному доступі для усіх. Тут буде адміністратор, який буде везти журнал експлуатації майданчика, графік проведення спортивних заходів. Користування майданчиком буде безкоштовним»,

– зазначив Ігор Самотій, директор ЛКП «Спортресурс».

Майданчик на проспекті Чорновола, 45 завдяки відновленню та ремонту отримав спеціальне покриття з полівінілу – воно дозволяє людям, які пересуваються на візках, заїхати на спортивну територію і без жодних проблем зіграти у баскетбол чи флорбол. Загальна вартість робіт по відновленню – 1 млн. 300 тис. грн.

© прес-служба ЛМР

Також зараз розроблено проектно-кошторисну документацію ще на 4 спортивних майданчики, а саме:

  • вул. М. Вовчка, 3, де запроектовано зону з вуличними тренажерами, сучасним  комплексом для  занять «Street Workout», футбольним та баскетбольним полями.
  • вул. Винниченка, 4, де планується відновлення скейт-майданчику та облаштування сучасного баскетбольного майданчика, де будуть трибуни.
  • вул. Винниченка, 4, біля «Порохової вежі», де незабаром з’явиться відпочинкова зона з стаціонарними вуличними шаховими столами та  тренажерами.
  • також дитячо-спортивний майданчик на вул. Чорноморська, 12, де планується облаштування дитячої зони з резиновим покриттям та спортивна зона з комплексом «Street Workout» та міні-футбольним полем з штучним покриттям.

Нагадаємо, що у 2016 році ЛКП «Спортресурс» було проведено капітальний ремонт 4 спортивних майданчиків на суму 3,3 млн. грн., а саме: було облаштовано  міні-футбольні поля з штучним покриттям на вул. Кошиця, 4 та Тернопільська, 13а, також облаштовано сучасний майданчик для занять «Street Workout» на вулиці Винниченка, 4 (біля Порохової вежі) та зроблено поки що єдиний вуличний баскетбольний майданчик з поліуретановим покриттям на спортивному комплексі на вул. Кастелівка, 8.