Вівторок, 27 Лютого

У Львові облаштували частину громадського простору біля озера на Стрийській

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові біля озера на перетині вулиць Стрийська і Наукова облаштували першу частину громадського простору. Про це повідомляє головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, пише ZAXID.NET.

Зараз, за його словами, ведуться роботи на протилежному березі водойми. Додамо, що проект на озері розпочали у 2020 році.

«Те, що цей проект рухається, додає оптимізму в цей непростий час. Врешті матимемо в місті нове зразкове середовище для відпочинку навколо водного об‘єкту. Компанія, що реалізує проект, підійшла з максимальною відповідальністю», – написав Антон Коломєйцев.

Проект реалізовує компанія Asgard investment company, що планує збудувати на вул. Стрийській комплекс апартаментів із бізнес-центром.

«Duck’s Lake – це перший бізнес-курорт Львова, що складається з mixed-use простору на озері. На території комплексу знаходяться: офісний центр, апартаменти, ресторанний блок, інтерактивний музей та громадський простір для дозвілля», – ідеться в описі проекту, що має стартувати у 2022 році.

Засновником Asgard investment company, згідно з даними сайту Youcontrol, є Олександр Берба – бізнес-партнер львівського підприємця і депутата Львівської облради Григорія Козловського за низкою проектів «Авалон». Компанія зареєстрована у серпні 2018 року за адресою вул. Стрийська, 33.