Неділя, 21 Квітня

У Львові обладнали усі сміттєвози GPS-трекерами

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові встановили GPS-трекери на усіх вантажівках, що збирають сміття на території міста. У такий спосіб Львівська міськрада відстежуватиме маршрути, за якими їздять сміттєвози, та відстежуватимуть чи вони не викидають сміття на околицях міста. Про це повідомив заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак у коментарі Zaxid.net.

За його словами, міський департамент ЖКГ уже зараз має доступ до даних з GPS-трекерів, які встановлені у вантажівках львівських перевізників ТПВ, та може відстежувати рух вантажівок на території міста та поза його межами. Наразі доступ до цієї системи мають лише працівники департаменту ЖКГ. Додамо, що під час засідання сесії Львівської міськради мер Львова Андрій Садовий доручив обладнати усі сміттєвози системою GPS.

«Мова йшла про ті випадки, коли за межами Львова викидають сміття. Як організована система: перевізники збирають сміття, потім перевантажують на машини з контрагентами і везуть далі на полігони. Зараз ми зробимо систему по наших перевізниках, коли ми побачимо, що вона працює, то будемо працювати з їхніми контрагентами, що їхні машини також були з GPS-трекерами», – сказав Сергій Бабак.

Нагадаємо, що у вівторок, 23 травня, усі ЛКП Львова підписали додаткові угоди з перевізниками ТПВ, згідно з яким перевізники самотужки мають проводити дезінфекцію та дератизацію переповнених майданчиків ТПВ.

Фото: Вголос