Ввечері 19 жовтня на Сихові 50-річний водій автомобіля Citroen Berlingo не впорався з керуванням і в’їхав у електроопору, від сили удару бетонний стовп впав. Водій виявився у сильному стані сп’яніння.
Інцидент трапився після 10 вечора на вул. Трильовського, пише ZAXID.NET.
«Патрульні, які приїхали на місце події одразу зрозуміли, що водій у стані алкогольного сп’яніння. Йому запропонували пройти перевірку на тверезість. Львів’янин виявив бажання пройти її у медзакладі. Результат — 1,66 проміле. Чоловік у поясненні зазначив, що їхав забирати дитину з навчання. На місце аварії приїхала його жінка, яка запевнила, що не знала про стан чоловіка», – розповіли у прес-службі патрульної поліції Львова.
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2020/10/122138803_2475418679426556_5342098922439465196_n.jpg)
Фото поліції
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2020/10/122230872_2475418646093226_2581837847486920396_n.jpg)
Фото поліції
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2020/10/121958590_3494975363889397_750733633371956793_n.jpg)
Фото Варта-1
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2020/10/121648034_3494975503889383_5798455313906343825_n.jpg)
Фото Варта-1
На водія склали два протоколи: за ч.1 ст.130 (керування транспортним засобом в стані сп’яніння) КУпАП та за ст.124 (порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП та винесли постанову за ч.1 ст.126 (керування транспортним без необхідних документів) КУпАП.